Ładowanie...

Palmeiras x Galo Libertadores 2021 - Pobierz aplikację i oglądaj mecze - W tym Puchar Świata BRAZYLIA

Ogłoszenie

We wtorek (23) Palmeiras zremisował Kogut Libertadores 2021 com o resultado de 2×2. O Atlético foi responsável por abrir o placar do jogo através de Vargas já no segundo tempo. Não foi fácil, mas a torcida do Galo foi enorme.

Przecież jego droga była niepokonana, nie ponosząc żadnej porażki w kampanii aż do chwili wyjazdu. To zasługa Gabriela Verona, który wchodząc na mecz strzelił wyrównującego gola dla Dudu, dzięki czemu Palmeiras dzięki bramce na wyjeździe awansował do finału.

Następny krok dla Palmeiras po zabawie z Kogut Libertadores 2021, było czekać na decyzję meczu pomiędzy Flamengo a Barceloną w Montevideo. Pod koniec tygodnia, po spornym meczu, Flamengo wygrało.

Obraz z (Google)

Dowiedz się, jak wyglądała pierwsza połowa Palmeiras przeciwko Galo Libertadores 2021

Mecz pomiędzy Palmeiras i Kogut Libertadores 2021 odbyło się na trawie Allianz Parque. Nawet mając zespół oparty na alternatywach, Palmeiras rozpoczął od otwarcia wyniku Wesleyem, po ważnej „asyście” Gabriela Verona.

Około osiem minut później drużyna Galo zareagowała, a Arana przyczynił się do uderzenia w lewo, które wyrównał z Jairem i zaserwował, kończąc i zatrzymując Jailsona w obronie. Niedługo potem w okolicy pojawił się Nacho.

Ogłoszenie

Po tych słowach Diego odbił się głową, ale piłka uderzyła w słupek. W ten sposób gra Kogut Libertadores 2021 Przeciwko Palmeirasowi wkroczyliśmy w drugą połowę. Publiczność zrobiła różnicę i ożywiła cały mecz.

Palmeiras vs Galo Libertadores 2021: Zobacz najciekawsze momenty drugiej połowy

Wraz z powrotem drugiej połowy przeciwko Kogut Libertadores 2021Zawodnik Palmeiras, Gabriel Menino, uderzył piłkę z lewej strony, Emerson jej nie dosięgnął i ponownie uderzył w poprzeczkę.

W 7. minucie Daronco podyktował rzut karny po przewinieniu. W kolekcji Patrick uderzył, a Everson bronił się, zasłaniając lewy róg. Umiejętności bramkarza nie wystarczyły jednak na to, co wydarzyło się później.

Po czterech minutach Hulk wykorzystał nadchodzące odbicie i oddał mocny strzał w prawy róg, który nie dał bramkarzowi Jailsonowi szans na obronę. Napastnik jeszcze wrócił, aby dokończyć bramkę.

Ogłoszenie

Rekordy pomiędzy gorzkimi eliminacjami wyznaczają mecz pomiędzy drużynami

Jedno jest pewne, ten mecz pomiędzy Palmeiras a Kogut Libertadores 2021 przyniósł obu zespołom kilka punktów. Innymi słowy, stanęli w obliczu sytuacji ważnych dla ich historii.

W ten sposób Palmeiras zwiększył do 15 liczbę meczów jako gość niewidziany na Libertadores, co stanowi najwyższy wynik w historii turnieju. Gwarantuje już co najmniej nagrodę w wysokości około $31 mln R, przeznaczoną dla zdobywcy drugiego miejsca.

Kiedy jednak mówimy o Kogucie, z pewnością zaważą szanse utracone w meczu. Głównie ze względu na niewykorzystaną szansę Hulka i Vargasa, gdy wciąż było 1X0. Dlatego trener Cuca kontynuuje z gorzkim posmakiem.

Verdão zrównało się z São Paulo w finale Libertadores

Po meczu pomiędzy Kogut Libertadores 2021, o Palmeiras se igualou ao Santos e ao São Paulo ao conquistar dois títulos consecutivos na Libertadores. Sendo assim, a vitória por 2×1 sobre o Flamengo em Montevidéu garantiu o 3º título no torneio continental.

Ogłoszenie

To ważny znak nie tylko dla dowódcy drużyny, Abela Ferreiry, ale dla całej drużyny tworzącej klub Verdão. Powtórzyli tym samym wyczyn Santosa w 1962 i 1963 oraz São Paulo w 1992 i 1993.

Do tego czasu pozostałe dwie drużyny były jedynymi Brazylijczykami, którzy wygrywali turniej z rzędu. Dzięki temu kibice drużyny Palmeiras mieli dobre powody, aby świętować zwycięstwo swojego klubu z jeszcze większą dumą.

Pobierz aplikację i nie przegap żadnej ulubionej gry

Podobnie jak mecz Palmeiras z Kogut Libertadores 2021 to było niezapomniane, ważne jest, aby nie przegapić żadnej ulubionej gry z powodu braku dostępu. Dlatego w następnej kolejności polecamy aplikację „DAZN”. Zobacz krok po kroku jak pobrać:

Dlatego też po meczach takich jak ten pomiędzy Palmeiras x Kogut na Libertadores 2021 Dzięki aplikacji „DAZN” staje się to znacznie prostsze. Aby dowiedzieć się o innych platformach takich jak ta, odwiedź naszą stronę Aplikacje!

Po iść w dół aplikację „Atlético Oficial”, ZOBACZ Puchar Brazylii za pośrednictwem aplikacji nowa oficjalna aplikacja sportowa! Najnowszy kanał komunikacyjny pomiędzy Galo i Massą Atleticana POBIERZ ZA DARMO.

Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą także transmitować inne dyscypliny sportowe, takie jak między innymi boks, koszykówka, lekkoatletyka, tenis. Platforma oferuje również 1-miesięczny bezpłatny okres próbny. Jeśli nie chcesz kontynuować, po prostu anuluj.