Betöltés...

Palmeiras x Galo Libertadores 2021 - Töltse le az alkalmazást, és nézze meg a meccseket - beleértve a BRAZÍLIA világbajnokságot

Közlemény

Kedden (23) Palmeiras döntetlent játszott Rooster Libertadores 2021 com o resultado de 2×2. O Atlético foi responsável por abrir o placar do jogo através de Vargas já no segundo tempo. Não foi fácil, mas a torcida do Galo foi enorme.

Végül is az útja veretlen volt, anélkül, hogy az indulás pillanatáig vereséget szenvedett volna a hadjáratban. Ez Gabriel Veronnak köszönhető, aki a meccsbe lépéskor megszerezte az egyenlítő gólt Dudunak, aminek köszönhetően Palmeiras vendéggóllal jutott a döntőbe.

A következő lépés Palmeiras számára, miután játszott vele Rooster Libertadores 2021, meg kellett várni a Flamengo–Barcelona mérkőzés döntését Montevideóban. A hét végén egy vitatott meccs után a Flamengo nyert.

Kép a Google-tól

Értsd meg, hogyan sikerült Palmeiras első félideje a Galo Libertadores 2021 ellen

A meccs Palmeiras és Rooster Libertadores 2021 az Allianz Parque füvében zajlott. Még az alternatívákon alapuló csapatnál is Palmeiras azzal kezdett, hogy megnyitotta a gólt Wesleyvel, Gabriel Veron fontos „asszisztja” után.

Körülbelül nyolc perccel később a Galo csapata reagált, és Arana egy bal oldali mozdulattal járult hozzá, amit Jairrel egyeztetett, és a védekezésben befejezte és megállította Jailsont. Aztán nem sokkal ezután Nacho megjelent a környéken.

Közlemény

Ezzel Diego fejjel hárított, de a labda a kapufát kaparta. Ily módon a játék Rooster Libertadores 2021 Palmeiras ellen lépett a második félidőbe. A közönség tette a különbséget, hogy az egész mérkőzést felpörgessék.

Palmeiras vs Galo Libertadores 2021: Tekintse meg a második félidő csúcspontjait

A visszatéréssel a második félidő ellen Rooster Libertadores 2021, A Palmeiras játékosa, Gabriel Menino a bal oldalon találta el a labdát, ahol Emerson nem érte el, és ismét a keresztlécen találta el.

A 7. percben Daronco szabálysértés után tizenegyest ítélt. A gyűjteményben Patrick ütött, Everson pedig a bal sarkot takarva védett. A kapus képességei azonban nem voltak elegendőek a ezután történtekhez.

Négy perc elteltével Hulk kihasználta az érkező kipattanót, és erős lövést ütött a jobb sarokba, így Jailson kapusnak esélye sem volt a védekezésre. A támadó mégis visszatért, hogy befejezze a gólt.

Közlemény

A keserű kiesések közötti rekordok jelzik a csapatok közötti mérkőzést

Egy dolog biztos, ez a meccs Palmeiras és Rooster Libertadores 2021 mindkét csapat hozott néhány márkát. Más szóval, olyan helyzetekkel szembesültek, amelyek fontosak voltak történelmük szempontjából.

Ily módon Palmeiras 15-re növelte a meccsek számát a Libertadoresben soha nem látott látogatóként, ami a torna történetének legmagasabb értéke. Már legalább a második helyezettnek szánt, hozzávetőleg R$31 milliós nyereményt garantálja.

Ha azonban a Kakasról beszélünk, minden bizonnyal a meccsen elvesztett esélyek mérlegelnek. Főleg a Hulk és Vargas által kihagyott büntető miatt, amikor még 1X0 volt. Ezért Cuca edző keserű szájízzel folytatja.

Verdão egyenlő São Paulóval a Libertadores döntőjében

közötti meccs után Rooster Libertadores 2021, o Palmeiras se igualou ao Santos e ao São Paulo ao conquistar dois títulos consecutivos na Libertadores. Sendo assim, a vitória por 2×1 sobre o Flamengo em Montevidéu garantiu o 3º título no torneio continental.

Közlemény

Ez nemcsak a csapatparancsnok, Abel Ferreira, hanem a Verdão klubhoz tartozó teljes csapat számára is fontos jel volt. Így megismételték Santos 1962-ben és 1963-ban, valamint São Paulo bravúrját 1992-ben és 1993-ban.

Addig a másik két csapat volt az egyetlen brazil, amely sorozatban megnyerte a tornát. Ezzel a Palmeiras csapatának szurkolói jó okuk volt arra, hogy még büszkén ünnepeljék klubjuk győzelmét.

Töltse le az alkalmazást, és ne hagyja ki kedvenc játékait

Akárcsak a Palmeiras és a meccs között Rooster Libertadores 2021 emlékezetes volt, fontos, hogy ne hagyd ki kedvenc játékaidat hozzáférés hiánya miatt. Ezért javasoljuk a következőnek a „DAZN” alkalmazást. Tekintse meg lépésről lépésre a letöltés módját:

Ezért olyan meccseket követve, mint a Palmeiras x Rooster at Libertadores 2021 Sokkal egyszerűbbé válik a „DAZN” alkalmazással. Ha további, ehhez hasonló platformokról szeretne tájékozódni, mindenképpen látogassa meg oldalunkat Alkalmazások elemre!

Után lemenni az „Atlético Oficial” alkalmazást, LÁSD a Brazil Kupa az alkalmazáson keresztül az új hivatalos Athletic alkalmazás! A legújabb kommunikációs csatorna Galo és Massa Atleticana között INGYENES LETÖLTÉS.

Ezzel az alkalmazással a felhasználók más sportágakat is közvetíthetnek, mint például az ökölvívást, kosárlabdát, atlétikát, teniszt stb. A platform 1 hónapos ingyenes próbaverziót is kínál. Ha nem akarja folytatni, egyszerűen mondja le.