Učitavam...

Palmeiras x Galo Libertadores 2021. - preuzmite aplikaciju i gledajte utakmice - uključujući Svjetsko prvenstvo u Brazilu

Obavijest

U utorak (23.) Palmeiras je izjednačio s Rooster Libertadores 2021 com o resultado de 2×2. O Atlético foi responsável por abrir o placar do jogo através de Vargas já no segundo tempo. Não foi fácil, mas a torcida do Galo foi enorme.

Uostalom, njegov put je bio bez poraza, bez poraza u kampanji do trenutka polaska. Za to je zaslužan Gabriel Veron koji je po ulasku u susret postigao izjednačujući pogodak za Dudua koji je Palmeiras golom u gostima odveo u finale.

Sljedeći korak za Palmeiras nakon igranja sa Rooster Libertadores 2021, trebalo je čekati odluku utakmice između Flamenga i Barcelone u Montevideu. Na kraju tjedna, nakon sporne utakmice, slavio je Flamengo.

Slika od (Google)

Saznajte kako je bilo prvo poluvrijeme Palmeirasa protiv Galo Libertadores 2021

Utakmica između Palmeirasa i Rooster Libertadores 2021 održao se na travi Allianz Parquea. Čak i s momčadi koja se temelji na alternativama, Palmeiras je započeo pogotkom s Wesleyjem, nakon važne "asistencije" Gabriela Verona.

Oko osam minuta kasnije Galo je reagirao, a Arana je pridonio potezom lijevom stranom koju je matirao s Jairom i servirao za završetak i zaustavljanje Jailsona u obrani. Zatim, ubrzo nakon toga, Nacho se pojavio u tom području.

Obavijest

Na to je Diego odbio glavom, ali je lopta okrznula vratnicu. Na ovaj način igra Rooster Libertadores 2021 protiv Palmeirasa ušao u drugom poluvremenu. Publika je napravila razliku koja je živnula cijelu utakmicu.

Palmeiras protiv Galo Libertadores 2021.: Pogledajte najzanimljivije događaje drugog poluvremena

U uzvratu drugog poluvremena protiv Rooster Libertadores 2021, igrač Palmeirasa Gabriel Menino udario je loptu s lijeve strane, gdje Emerson nije stigao do nje i još jednom je pogodila gredu.

Daronco je u 7. minuti nakon prekršaja dosudio penal. U zbirci je Patrick pogodio, a Everson obranio pokrivši lijevi kut. Ipak, za ono što je uslijedilo vratarsko umijeće nije bilo dovoljno.

Nakon četiri minute Hulk je iskoristio odbijenu loptu i snažno ubacio u desni kut, čime je vratar Jailson ostao bez šanse za obranu. Napadač se ipak vratio na gol.

Obavijest

Rekordi između gorkih eliminacija obilježavaju utakmicu između timova

Jedno je sigurno, ova utakmica između Palmeirasa i Rooster Libertadores 2021 objema je momčadima donio neke marke. Drugim riječima, suočili su se sa situacijama koje su bile važne za njihovu povijest.

Na taj je način Palmeiras povećao na 15 utakmica kao gost dosad neviđenih u Libertadoresu, što je njegova najveća ocjena u povijesti turnira. On već jamči barem nagradu od približno R$31 milijuna, namijenjenu drugoplasiranom.

No, kada je riječ o Roosteru, sigurno će prevagnuti izgubljene šanse u utakmici. Uglavnom zbog penala koji su Hulk i Vargas promašili pri 1X0. Stoga trener Cuca nastavlja s gorkim okusom.

Verdão se izjednačio sa São Paulom u finalu Libertadoresa

Nakon utakmice između Rooster Libertadores 2021, o Palmeiras se igualou ao Santos e ao São Paulo ao conquistar dois títulos consecutivos na Libertadores. Sendo assim, a vitória por 2×1 sobre o Flamengo em Montevidéu garantiu o 3º título no torneio continental.

Obavijest

Bio je to važan znak ne samo za zapovjednika momčadi, Abela Ferreiru, već i za cijelu momčad koja je dio kluba Verdão. Tako su ponovili podvig Santosa 1962. i 1963. te São Paula 1992. i 1993. godine.

Do tada su druge dvije momčadi bile jedine Brazilke koje su uzastopce osvojile turnir. Time su navijači momčadi Palmeirasa imali dobre razloge da s još više ponosa proslave pobjedu svog kluba.

Preuzmite aplikaciju i ne propustite nijednu od svojih omiljenih igara

Baš kao i utakmica između Palmeirasa i Rooster Libertadores 2021 bilo je nezaboravno, važno je ne propustiti nijednu od svojih omiljenih igara zbog nedostatka pristupa. Stoga preporučujemo aplikaciju “DAZN” kao sljedeću. Pogledajte korak po korak kako preuzeti:

Stoga, prateći utakmice poput one Palmeiras x Rooster na Libertadoresu 2021 S aplikacijom “DAZN” postaje puno jednostavnije. Kako biste saznali više o drugim platformama poput ove, svakako posjetite našu aplikacije!

Nakon ići dolje aplikaciju “Atlético Oficial”, POGLEDAJTE Kup Brazila putem aplikacije nova službena aplikacija Athletic! Najnoviji komunikacijski kanal između Gala i Massa Atleticana PREUZMITE BESPLATNO.

Pomoću ove aplikacije korisnici mogu prenositi i druge sportove poput boksa, košarke, atletike, tenisa, među ostalima. Platforma također nudi 1 mjesec besplatnog probnog razdoblja. Ako ne želite nastaviti, samo otkažite.