Φόρτωση...

Palmeiras x Galo Libertadores 2021 - Κατεβάστε την εφαρμογή και παρακολουθήστε τους αγώνες - Συμπεριλαμβανομένου του Παγκοσμίου Κυπέλλου ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ

Ανακοίνωση

Την Τρίτη (23), η Παλμέιρας ισοφάρισε με Rooster Libertadores 2021 com o resultado de 2×2. O Atlético foi responsável por abrir o placar do jogo através de Vargas já no segundo tempo. Não foi fácil, mas a torcida do Galo foi enorme.

Άλλωστε η πορεία τους ήταν αήττητη, χωρίς να έχουν καμία ήττα στην εκστρατεία μέχρι τη στιγμή του αγώνα. Αυτό, χάρη στον Γκάμπριελ Βερόν, ο οποίος με την είσοδό του στο ματς σημείωσε το γκολ της ισοφάρισης για τον Ντουντού, το οποίο οδήγησε την Παλμέιρας να πάει στον τελικό μέσω ενός εκτός έδρας γκολ.

Το επόμενο βήμα για την Παλμέιρας μετά το παιχνίδι με Rooster Libertadores 2021, ήταν να περίμενε την απόφαση του αγώνα της Φλαμένγκο με την Μπαρτσελόνα στο Μοντεβιδέο. Το Σαββατοκύριακο, μετά από έναν σκληρό αγώνα, η Φλαμένγκο κέρδισε.

Εικόνα από (Google)

Καταλάβετε πώς ήταν το πρώτο ημίχρονο του Παλμέιρας απέναντι στο Galo Libertadores 2021

Ο αγώνας της Παλμέιρας κόντρα Rooster Libertadores 2021 Συνέβη στο χορτάρι της Allianz Parque. Ακόμη και με ομάδα βασισμένη σε εναλλακτικές, ο Παλμέιρας ξεκίνησε ανοίγοντας το σκορ με τον Γουέσλι, μετά από μια σημαντική «ασίστ» του Γκάμπριελ Βερόν.

Περίπου οκτώ λεπτά αργότερα, η ομάδα Galo αντέδρασε και ο Arana συνέβαλε με μια κίνηση προς τα αριστερά, την οποία συνδύασε με τον Jair και σέρβιρε για να τελειώσει και να σταματήσει στην άμυνα του Jailson. Στη συνέχεια, λίγο αργότερα, ο Νάτχο εμφανίστηκε στην περιοχή.

Ανακοίνωση

Με αυτό, ο Ντιέγκο έκανε την κεφαλιά της μπάλας, αλλά η μπάλα κόντραρε στο δοκάρι. Με αυτόν τον τρόπο, το παιχνίδι Rooster Libertadores 2021 κόντρα στην Παλμέιρας μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο. Οι οπαδοί έκαναν τη διαφορά στο κέφι σε όλο το ματς.

Παλμέιρας εναντίον Galo Libertadores 2021: Δείτε τα στιγμιότυπα του δεύτερου ημιχρόνου

Με την επιστροφή του δεύτερου ημιχρόνου κόντρα Rooster Libertadores 2021, ο παίκτης της Παλμέιρας, Γκαμπριέλ Μενίνο, χτύπησε την μπάλα από τα αριστερά, όπου ο Έμερσον δεν μπόρεσε να την φτάσει και για άλλη μια φορά, χτύπησε στο δοκάρι.

Πέναλτι σημείωσε στο 7ο λεπτό ο Νταρόνκο, μετά από παράβαση. Στην επίθεση, ο Πάτρικ χτύπησε και ο Έβερσον έσωσε καλύπτοντας την αριστερή γωνία. Ωστόσο, τα προσόντα του τερματοφύλακα δεν έφταναν για αυτό που ακολούθησε.

Μετά από τέσσερα λεπτά, ο Χαλκ εκμεταλλεύτηκε ένα ριμπάουντ και χτύπησε ένα δυνατό σουτ στη δεξιά γωνία, το οποίο δεν έδωσε στον τερματοφύλακα Τζέιλσον καμία ευκαιρία να σώσει. Ο επιθετικός και πάλι τελείωσε το γκολ.

Ανακοίνωση

Τα ρεκόρ μεταξύ πικρών αποβολών σηματοδοτούν τον αγώνα μεταξύ των ομάδων

Ένα είναι σίγουρο, αυτός ο αγώνας με την Παλμέιρας Rooster Libertadores 2021 έφερε κάποιους βαθμούς και στις δύο ομάδες. Αντιμετώπισαν δηλαδή καταστάσεις που ήταν σημαντικές για την ιστορία τους.

Με αυτόν τον τρόπο, η Παλμέιρας αύξησε τον αριθμό των εκτός έδρας αγώνων που παίχτηκαν στο Λιμπερταδόρες σε 15, το μεγαλύτερο ρεκόρ τους στην ιστορία της διοργάνωσης. Εγγυάται ήδη τουλάχιστον το έπαθλο περίπου R$31 εκατομμυρίων, που διατίθεται στον δεύτερο.

Ωστόσο, όταν μιλάμε για τον Γκάλο, σίγουρα θα τους βαρύνουν οι χαμένες ευκαιρίες στο ματς. Κυρίως, λόγω του πέναλτι που χάθηκε από τον Χαλκ και την ευκαιρία του Βάργκας όταν ήταν ακόμα 1-0. Επομένως, ο κόουτς Cuca παραμένει με πικρή γεύση.

Ο Βερντάο ισοφαρίζει το Σάο Πάολο με τους τελικούς του Λιμπερταδόρες

Μετά το παιχνίδι μεταξύ Rooster Libertadores 2021, o Palmeiras se igualou ao Santos e ao São Paulo ao conquistar dois títulos consecutivos na Libertadores. Sendo assim, a vitória por 2×1 sobre o Flamengo em Montevidéu garantiu o 3º título no torneio continental.

Ανακοίνωση

Αυτό ήταν ένα σημαντικό ορόσημο όχι μόνο για τον διοικητή της ομάδας, Άμπελ Φερέιρα, αλλά και για ολόκληρη την ομάδα που είναι μέλος του συλλόγου Verdão. Ως εκ τούτου, επανέλαβαν το κατόρθωμα του Σάντος το 1962 και του 1963 και του Σάο Πάολο το 1992 και το 1993.

Μέχρι τότε, οι άλλες δύο ομάδες ήταν οι μόνες Βραζιλιάνες που κέρδισαν το τουρνουά διαδοχικά. Με αυτό, οι οπαδοί της ομάδας της Παλμέιρας είχαν καλούς λόγους να πανηγυρίσουν τη νίκη του συλλόγου τους με ακόμη περισσότερη περηφάνια.

Κατεβάστε την εφαρμογή και μην χάσετε κανένα από τα αγαπημένα σας παιχνίδια

Όπως ακριβώς ο αγώνας της Παλμέιρας κόντρα Rooster Libertadores 2021 Ήταν αξέχαστο, είναι σημαντικό να μην χάσετε κανένα από τα αγαπημένα σας παιχνίδια λόγω έλλειψης πρόσβασης. Επομένως, προτείνουμε αντ 'αυτού την εφαρμογή "DAZN". Δείτε βήμα προς βήμα πώς να κατεβάσετε:

Επομένως, ακολουθούν αγώνες όπως η Palmeiras x Κόκορας στο Λιμπερταδόρες 2021 Είναι πολύ πιο απλό με την εφαρμογή "DAZN". Για να μάθετε για άλλες πλατφόρμες όπως αυτή, φροντίστε να επισκεφτείτε τη σελίδα μας Εφαρμογές!

Μετά να πάω κάτω την εφαρμογή «Atlético Official», ΔΕΙΤΕ Κύπελλο Βραζιλίας μέσω της εφαρμογής η νέα επίσημη εφαρμογή της Atlético! Το νεότερο κανάλι επικοινωνίας μεταξύ Galo και Massa Atleticana ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΔΩΡΕΑΝ.

Με αυτήν την εφαρμογή, οι χρήστες μπορούν επίσης να κάνουν streaming και άλλα αθλήματα όπως πυγμαχία, μπάσκετ, στίβος, τένις, μεταξύ άλλων. Η πλατφόρμα προσφέρει επίσης 1 μήνα δωρεάν για δοκιμές. Εάν δεν θέλετε να συνεχίσετε, απλώς ακυρώστε.