Učitavanje...

Palmeiras x Galo Libertadores 2021 - Preuzmite aplikaciju i gledajte utakmice - Uključujući Svjetsko prvenstvo u BRAZILU

Najava

U utorak (23) Palmeiras je remizirao sa Pijetao Libertadores 2021 com o resultado de 2×2. O Atlético foi responsável por abrir o placar do jogo através de Vargas já no segundo tempo. Não foi fácil, mas a torcida do Galo foi enorme.

Na kraju krajeva, njihov put je bio neporažen, bez poraza u kampanji do trenutka utakmice. I to zahvaljujući Gabrielu Veronu koji je po ulasku u meč postigao izjednačenje za Dudua, što je Palmeirasa golom u gostima dovelo do finala.

Sljedeći korak za Palmeiras nakon igranja sa Pijetao Libertadores 2021, trebalo je čekati odluku utakmice između Flamenga i Barcelone u Montevideu. Za vikend, nakon teške utakmice, slavio je Flamengo.

Slika sa (Google)

Shvatite kako je izgledalo Palmeirasovo prvo poluvrijeme protiv Galo Libertadoresa 2021

Palmeirasov meč protiv Pijetao Libertadores 2021 To se dogodilo na travi Allianz Parquea. Čak i sa timom baziranim na alternativama, Palmeiras je počeo otvaranjem gola sa Wesleyjem, nakon važne "asistentnosti" Gabriela Verona.

Oko osam minuta kasnije ekipa Gala je reagovala, a Arana je dao doprinos potezom ulijevo, koji je u kombinaciji sa Jairom servirao za završetak i zaustavljanje u odbrani Jailsona. Zatim, ubrzo nakon toga, Nacho se pojavio u tom području.

Najava

Uz to, Diego je glavom uputio loptu, ali je lopta okrznula stativu. Na ovaj način igra Pijetao Libertadores 2021 protiv Palmeirasa ušao u drugo poluvrijeme. Navijači su napravili razliku u razveseljenju cijele utakmice.

Palmeiras protiv Galo Libertadoresa 2021: Pogledajte najzanimljivije detalje drugog poluvremena

Uz povratak drugog poluvremena protiv Pijetao Libertadores 2021, igrač Palmeirasa Gabriel Menino je pogodio loptu s lijeve strane, gdje Emerson nije mogao do nje i još jednom je pogodio stativu.

Penal je u 7. minuti postigao Daronco, nakon prekršaja. Prilikom napada, Patrick je pogodio, a Everson je spasio pokrivajući lijevi ugao. Međutim, golmanova vještina nije bila dovoljna za ono što se dalje dogodilo.

Nakon četiri minuta Hulk je iskoristio odbijenu loptu i snažno pogodio u desni ugao, što golmanu Džejlsonu nije dalo šansu za spas. Napadač je ipak ponovo završio gol.

Najava

Rekordi između gorkih eliminacija obilježavaju meč između timova

Jedno je sigurno, ovaj meč protiv Palmeirasa Pijetao Libertadores 2021 doneo neke ocene obema ekipama. Drugim riječima, suočili su se sa situacijama koje su bile važne za njihovu historiju.

Na ovaj način Palmeiras je povećao broj gostovanja u Libertadoresu na 15, što je njihov najveći rekord u istoriji turnira. Već garantuje najmanje nagradu od približno R$31 milion, dodijeljenu drugoplasiranom.

Međutim, kada govorimo o Galu, šanse izgubljene u meču će ih sigurno opterećivati. Uglavnom, zbog penala koji je promašio Hulk i Vargasova prilika kada je još bilo 1-0. Stoga trener Cuca ostaje gorkog ukusa.

Verdão se izjednačio sa Sao Paulom u finalu Libertadoresa

Nakon utakmice između Pijetao Libertadores 2021, o Palmeiras se igualou ao Santos e ao São Paulo ao conquistar dois títulos consecutivos na Libertadores. Sendo assim, a vitória por 2×1 sobre o Flamengo em Montevidéu garantiu o 3º título no torneio continental.

Najava

Ovo je bila važna prekretnica ne samo za komandanta tima, Abela Ferreiru, već i za cijeli tim koji je dio kluba Verdão. Stoga su ponovili podvig Santosa 1962. i 1963. i Sao Paula 1992. i 1993. godine.

Do tada, druga dva tima su bili jedini Brazilci koji su osvojili turnir uzastopno. Ovim su navijači ekipe Palmeiras imali dobre razloge da još ponosnije proslave pobjedu svog kluba.

Preuzmite aplikaciju i ne propustite nijednu od svojih omiljenih igrica

Baš kao protiv Palmeirasa Pijetao Libertadores 2021 Bilo je za pamćenje, važno je da ne propustite nijednu od svojih omiljenih igrica zbog nedostatka pristupa. Stoga umjesto toga preporučujemo aplikaciju “DAZN”. Pogledajte korak po korak kako preuzeti:

Stoga, slijedeći mečevi poput Palmeiras x Pijetao u Libertadoresu 2021 Mnogo je jednostavnije s aplikacijom "DAZN". Kako biste saznali više o drugim platformama poput ove, svakako posjetite našu stranicu Apps!

Poslije ici dolje aplikacija “Atlético Oficial”, SEE Kup Brazila putem aplikacije nova zvanična Atlético aplikacija! Najnoviji kanal komunikacije između Gala i Massa Atleticane PREUZMITE BESPLATNO.

Uz ovu aplikaciju, korisnici mogu streamati i druge sportove kao što su boks, košarka, atletika, tenis, između ostalih. Platforma također nudi 1 mjesec besplatnog testiranja. Ako ne želite da nastavite, jednostavno otkažite.