Зареждане...

Palmeiras x Galo Libertadores 2021 – Изтеглете приложението и гледайте мачовете – Включително Световната купа на БРАЗИЛИЯ

Съобщение

Във вторник (23) Палмейрас изравни с Гало Либертадорес 2021 г com o resultado de 2×2. O Atlético foi responsável por abrir o placar do jogo através de Vargas já no segundo tempo. Não foi fácil, mas a torcida do Galo foi enorme.

В крайна сметка пътят му беше непобеден, без да има поражение в кампанията до момента на напускане. Това стана благодарение на Габриел Верон, който при влизането си в мача вкара изравнителния гол за Дуду, което доведе Палмейрас до финала чрез гол като гост.

Следващата стъпка за Палмейрас след игра с Гало Либертадорес 2021 г, трябваше да чака решението на мача между Фламенго и Барселона в Монтевидео. В края на седмицата след оспорван мач Фламенго спечели.

Изображение от (Google)

Разберете какво беше първото полувреме на Палмейрас срещу Гало Либертадорес 2021

Мачът между Палмейрас и Гало Либертадорес 2021 г се проведе на тревата на Allianz Parque. Дори с отбор, базиран на алтернативи, Палмейрас започна, като откри резултата с Уесли след важна „асистенция“ на Габриел Верон.

Около осем минути по-късно отборът на Гало реагира, а Арана допринесе с движение отляво, което той съчета с Джаир и сервира, за да завърши и да спре Джайлсън в защита. Малко след това в района се появи Начо.

Съобщение

При това Диего отклони с глава, но топката одра гредата. По този начин играта Гало Либертадорес 2021 г срещу Палмейрас влезе през второто полувреме. Публиката направи разликата, за да оживи целия мач.

Палмейрас срещу Гало Либертадорес 2021: Вижте най-важните моменти от второто полувреме

С връщането на второто полувреме срещу Гало Либертадорес 2021 г, играчът на Палмейрас Габриел Менино удари топката отляво, където Емерсон не достигна до нея и за пореден път тя срещна напречната греда.

В 7-ата минута бе отсъдена дузпа от Даронко след нарушение. В колекцията Патрик удари, а Еверсън се защити, покривайки левия ъгъл. Уменията на вратаря обаче не бяха достатъчни за последвалото.

След четири минути Хълк се възползва от настъпващия рикошет и отправи силен удар в десния ъгъл, който не остави шанс на вратаря Джайлсън да се защити. Нападателят все пак се върна, за да завърши гола.

Съобщение

Рекордите между горчивите елиминации бележат мача между отборите

Едно нещо е сигурно, този мач между Палмейрас и Гало Либертадорес 2021 г донесе някои оценки и на двата отбора. С други думи, те са били изправени пред ситуации, които са били важни за тяхната история.

По този начин Палмейрас увеличи до 15 броя на мачовете като гост, невиждан в Либертадорес, най-високата му оценка в историята на турнира. Той вече гарантира поне наградата от приблизително R$31 милиона, предназначена за второто място.

Когато говорим за Петела обаче, със сигурност пропуснатите шансове в мача ще натежат. Основно поради дузпата, пропусната от шанса на Хълк и Варгас, когато все още беше 1X0. Затова треньорът Кука продължава с горчивина.

Вердао изравнява Сао Пауло с финалите на Либертадорес

След мача между Гало Либертадорес 2021 г, o Palmeiras se igualou ao Santos e ao São Paulo ao conquistar dois títulos consecutivos na Libertadores. Sendo assim, a vitória por 2×1 sobre o Flamengo em Montevidéu garantiu o 3º título no torneio continental.

Съобщение

Това беше важен знак не само за командира на отбора Абел Ферейра, но и за целия отбор, който е част от клуба Verdão. Така те повториха успеха на Сантос през 1962 и 1963 г. и Сао Пауло през 1992 и 1993 г.

Дотогава другите два отбора бяха единствените бразилци, печелили турнира последователно. С това феновете на отбора на Палмейрас имаха основателни причини да отпразнуват с още по-голяма гордост победата на своя клуб.

Изтеглете приложението и не пропускайте нито една от любимите си игри

Точно като мача между Палмейрас и Гало Либертадорес 2021 г беше запомнящо се, важно е да не пропуснете някоя от любимите си игри поради липса на достъп. Затова препоръчваме следващото приложение „DAZN“. Вижте стъпка по стъпка как да изтеглите:

Следователно, след мачове като този между Палмейрас х Петел на Либертадорес 2021 Става много по-лесно с приложението „DAZN“. За да научите за други платформи като тази, не забравяйте да посетите нашата Приложения!

След да сляза надолу приложението „Atlético Oficial“, ВИЖТЕ Купа на Бразилия чрез приложението новото официално приложение на Athletic! Най-новият комуникационен канал между Гало и Маса Атлетикана ИЗТЕГЛЕТЕ БЕЗПЛАТНО.

С това приложение потребителите могат да излъчват и други спортове като бокс, баскетбол, лека атлетика, тенис и др. Платформата предлага и 1 месец безплатен пробен период. Ако не искате да продължите, просто отменете.